پیـــــــــــــــــــــــــــــــــتِک

پیـــــــــــــــــــــــــــــــــتِک
گذشته
دوستان


۲۹ مطلب در تیر ۱۳۹۶ ثبت شده است

 

عشقی که با نگاهی آغاز شد

 

فریادی که در وصفت آواز شد

 

کاخ رویایی که در فراقت آوار شد


قلبی که در نبودنت بیمار شد

 

و لعنت به  دنیایی که مانع دیدار شد !

 

 

 

از طرف خودم

۳۷ نظر ۳۰ تیر ۹۶ ، ۱۹:۰۰
Va hid

چند روز پیش ،مخاطبی کاملا ناشناس ،به نام راحیل ، شروع به گذاشتن چند کامنت برای اینجانب کرده ، بنده از ایشان تقاضا کردم اگر وبلاگ دارند آدرس وبلاگ خودشان را مرقوم بفرمایند تا کمی در صحت و سقم گفتارشان راستی آزمایی کرده باشم  ،که ایشان داشتن وبلاگ را منکر شدند. بیشتر صحبت های اولیه ایشان حول این محور بوده است که غمگین نباش ( من غمگین نیستم)، زنی که رفته ارزش فکر کردن نداره( در زندگی من زنی نبوده که بخواد بره)،یا کسی که بهت خیانت کرده ، همون بهتره بهش خیانت کنید ( کثیف ترین  و پست ترین کار دنیا خیانته ، حتی اگر طرف مقابلت خیانت کرده باشه )و..... مطالبی از این دست حول آنکه معشوق به هر دلیلی که رفته ارزش فکر کردن نداره( نقل به مضمون ).

بنده از ایشان درخواست کردم اگر وبلاگ ندارید من یک پست خصوصی رمز دار قرار می دهم که اونجا نظرات خود را بیان کنید چون امکان پاسخ به ایشان فراهم نبود ،بعد گفتم ایمیلی برای ارسال رمز بدهید ،ایشان ابتدا چند بار بهانه آوردند ،نهایتا کاشف به عمل آمد ایشان نگران هک ایمیل  شان توسط بنده هستند ( خدایا خودت بهم کمک کن دارم از حال می رم!!!)

بنده با توجه رویکرد عجیب ایشان و البته سوالات نسبتا خصوصی ایشان ،ترجیح دادم پاسخی به دیگر سوالاتشان ندهم ،تا امروز به طور اتفاقی متوجه شدم باز هم شخصی به همین نام در وبلاگ یکی از بیانی ها  حرفهایی با مضامین مشابه  را با مرد  دیگری در میان گذاشته است ! من متوجه نیت و منظور ایشان نشده ام ،اینکه آقا یا خانم راحیل چه هدفی در پس ذهنشان دارند واسم پوشیده است ! فقط امیدوارم از دوستان بیانی نباشد که به صورت  ناشناس در پی کسب اطلاعات باشد،چون حالم از این حرکات بهم می خوره  !


همین الان بعد قرار دادن این پست ،چند تن  از دوستان اطلاع دادند برای اونها هم کامنت گذاشته  ،و یکی از دوستان گفته طی یک سوتی ،آدرس وبلاگش لو رفته ، و شخص که مدعی زن بودن  داشته مرد (البته نامرد)از آب درآمده،دوستانی هم که از این مرد (نامرد) زن نما اطلاعاتی دارند در میان بگذارند.


آقایون و علی الخصوص خانم ها هم دقت کنند سعی نکنید در فضای مجازی خیلی احساسی و عاطفی برخورد کنید و خدایی نکرده ،اطلاعات فردی ،عکس ها و فیلم ها شخصی خودتان رو در اختیار کسانی که می خواهند به شما  نزدیک شوند قرار دهید آخر راحیل ها در کمین هستند!!!

۱۶ نظر ۲۸ تیر ۹۶ ، ۱۸:۱۰
Va hid


خاطر خواهی یعنی


زیر خروارها خاطره تنها خاطره به خاطرم خطور می کند


و خاطرش از خاطرم عبور نمی کند !
از طرف خودم

۳۳ نظر ۲۶ تیر ۹۶ ، ۱۲:۱۱
Va hid


چه خیالیست ،چه خیالیست ،با تو بودن چه خیالیست!


چه خیالیست که تعبیر ندارد؟!


نکند وهم و خیال است، خیالی که خیالیست!
از طرف خودم

۳۰ نظر ۲۲ تیر ۹۶ ، ۲۱:۰۰
Va hid